Piráti a komunisté chtějí za pomoci pomatené školačky převrátit svět Doporučený

Zastavme ultralevicové řádění pirátů dokud je čas. Antifa je velice nebezpečné uskupení. Němci o tom vědí své. Zastavme ultralevicové řádění pirátů dokud je čas. Antifa je velice nebezpečné uskupení. Němci o tom vědí své.

Pomatená švédská školačka Greta  blouznící o světě bez uhlíkových stop navrhla v pátek nechodit do školy, ale bojovat za záchranu planety. A světe div se, namísto aby to doma a ve škole schytala, že chce chodit za školu, nalezla velikou podporu pro toto záškoláctví dokonce i u politiků. Jak je to možné, ptá se každý soudný člověk? Odpověď je nasnadě. Stala se ikonou pro mladé o komunismu snící neomarxistické politiky - zastoupené v evropských parlamentech mnoha zemí Piráty - toužícími zničit současný kapitalistický svět. Jejichž vůdcové místo studia organizují pod rouškou boje za záchranu planety zatím jen studentské stávky. Mají však stejné sny o revolučním převratu společnosti, jaký měli kdysi mladí komunisté. Aby to zastřeli před naivními lidmi, zaštiťují se na rozdíl od komunistů s jejich třídním bojem, líbivým bojem o záchranu klimatu planety. Cíl ale mají týž, zničit svobodný svět a nastolit svoji ultralevicovou diktaturu. 

Velice smutné je, že tito neomarxističtí politici se pro prosazení svých představ neštítí zneužít ani děti. A nejhorší na tom je, že nikomu toto již nevadí a naopak za pomoci prounijních médií začalo již toto nesmyslné zelené totalitní šílenství určovat naše životy. Místo pšenice na chleba pěstujeme řepku na drahý benzín, necháváme naše lesy sežrat kůrovci a proměňujeme tak naší zem postupně v poušť a je jen otázkou času, že po vzoru Německa opustíme moderní výrobu elektrické energie z jádra a fosilních paliv a zakážeme výrobu dieselových motorů. A velice smutné je, že demonstrace těchto nebezpečných levicových fanatiků jako např. Milionu chvilek podporují u nás kromě pirátů i strany, které o sobě hlásají, že jsou pravicové - ODS, KDU-ČSL, TOP 09, STAN. Dělají to chytře. Protože tyto levicové aktivisty nepodporují premiér Babiš a prezident Zeman, kryjí se za heslem „Antibabiš“ a „Antizeman“ a v jejich touze po moci si snad ani neuvědomují, že podporují budoucí vládu levicových ekologistů v čele s Piráty.

O blízkosti novodobé agresivní levice Pirátů s Komunisty svědčí i mnohá hlasování v Poslanecké sněmovně. Nejkřiklavější bylo to, že když komunisté letos prosadili v Poslanecké sněmovně usnesení, že privatizaci 90. let provázely excesy, chyby a zločiny, tak se Piráti postarali o přitvrzení přijatého textu. Od komunistů to nepřekvapuje. Dalo se čekat, že když se premiér Babiš spojil raději se stranou hájící zavržení hodný a zločinný režim než se stranou vlastence Okamury hájící svobodu a samostatnost  naší země, tak podobné lži začnou hezky po Goebbelsovsku hlásat. Schválení této sprosté lži Piráty je ale vysoce varovné a ještě varovnější je, že místo toho, aby tzv. opoziční pravice do jednoho muže protestovala proti nastolování tohoto komunisticko-pirátského vidění světa, tak se většinou zbaběle hlasování neúčastnila. A to nejen TOP 09, STAN, ale dokonce i  ODS včetně předsedy. Strana, jejíž někdejší předseda Václav Klaus dokázal vybudovat u nás kapitalismus s tržní ekonomikou, liberalizací koruny a s růstem ekonomiky 6,4%. Kde by byl dnes pan Fiala s celou jeho stranou, kdyby místo Klause  zvítězili Havlovi levicoví disidenti a namísto moderní západní kapitalistické společnosti začali budovat Havlův  sen - třetí cestu ke komunismu s lidskou tváří? O tom si mohou přečíst  v knize  nobelovského ekonoma Hayeka Cesta do otroctví.

Je to vše velice smutné, ale protože každá tragédie má končit katarzí, končím optimisticky - vírou, že si toto hrozivé nebezpečí uvědomují již rozumní politici jako Donald Trump, Boris Johnson a další evropští politici, kteří nepřipustí nastolení rudo-zelené pirátsko-komunistické vlády nad celou planetou. Vírou, že jim v tom pomůže Bůh.

Zveřejněno v POLITIKA

Nejnovější od IVANA HASLINGEROVÁ

Související položky (podle značky)

ETARGET 970x250 ads

seznam 970x310

Odebírejte Fragmenty

 

NEJVÍCE ČTENÉ ČLÁNKY

Kliknutím na obrázek získáte článek


Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %