Do boje o Hrad se sloganem BUĎME HRDÍ vyrazil vlastenec Petr Hannig Doporučený

Vlastenec Petr Hannig se utká v boji o Hrad Vlastenec Petr Hannig se utká v boji o Hrad snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Hudební producent, skladatel, hudebník, objevitel mnoha hudebních talentů (například Lucie Bílé či Jakuba Smolíka), předseda strany Rozumní Mgr. Petr Hannig (71) oznámil na tiskové konferenci 19. července 2017 svou kandidaturu na prezidenta republiky za svoji politickou stranu Rozumní. Nechce na Hradě vlajku EU a jeho prioritou je bezpečnost země před terorismem a nebezpečnou migrací.

Není divu, že jeho kandidaturu podporuje hned několik vlasteneckých stran, které spojily své síly ve volbách do Poslanecké sněmovny a posílí kandidátku Rozumných, kterým Hannig předsedá. Jde o strany Národní demokracie, Změna pro lidi, DSZ, Slušní lidé, SPR-RSČMS, KSH a ČHNJ. Vyslyšely dlouhodobé volání předsedy Národní demokracie Adama B. Bartoše čelit nejednotě na vlastenecké politické scéně, která vede k roztříštěnosti politického spektra a nemožnosti prosadit zásadní myšlenky, které je spojují. Jeho výzvy nezůstávaly bez odezvy a 17. listopadu 2015 se mu podařilo něco, co od dob listopadových nedokázal již žádný politik. Jeho sympatizanti zaplnili celé Staroměstské náměstí. Když jsem na té demonstraci pořizovala níže uvedený snímek, bliklo mi hlavou, že toto již dále vláda nepřipustí. Měla jsem pravdu, pan Bartoš dostal podmínku u soudu nehovořit na veřejnosti. Je dobře, že i přes to vše se nevzdal a z politiky nezmizel. A že jeho strana podporuje Petra Hanniga v boji o Hrad. 

Ale pojďme dále k osobě kandidáta na prezidenta: Petr Hannig vysvětlil, že do boje o prezidentské křeslo se rozhodl jít zejména proto, že kdyby z jakéhokoliv důvodu prezident Zeman nekandidoval, současná politika hlavy státu by nebyla zachována, neboť všichni současní uchazeči o tento post jsou zcela odlišné politické orientace. Nechce být konkurencí současného prezidenta, naopak, jeho politickou orientaci vyvažující osu východ – západ, by rád zachoval. Souhlasí rovněž s jeho postojem k migrantům. Nesouhlasí ale s jeho eurofederalistickým postojem. Slíbil, že by za jeho prezidentování nad Pražským hradem rozhodně nevlála vlajka Evropské unie, i když se považuje za Evropana.

Za základní prioritu považuje bezpečnost obyvatel země před terorismem a zdravotními riziky způsobenými nekontrolovatelnou ilegální imigrací: "Spolu s Rozumnými jsme proti přijímání těchto ilegálních imigrantů i za cenu vystoupení z EU. Vlády některých evropských zemí a komisaři EU provádějí pro Evropu naprosto sebevražednou politiku, která jde proti všem zásadám zdravého rozumu. Kvóty nejsou řešením tohoto problému." 

Od současné hlavy státu se chce lišit i svým chováním, kterým Miloš Zeman některé své dřívější voliče odradil. "Mou formou bude pokora, naslouchání druhým, snaha pochopit jiná stanoviska. Při tom budu ovšem neoblomně hájit zcela jasné priority," říká Petr Hannig.

Petr Hannig splňuje požadavky na prezidentského kandidáta i tím, že ovládá pět cizích jazyků a zná nejen svoji vlast, ale i zahraničí, kde má mnoho přátel.  Není spojen s žádnou ze zkorumpovaných politických stran a ani se současným, ba ani s minulým režimem. Jako umělec dosáhl ve své kariéře maximálních úspěchů a má za sebou mnoho životních zkušeností. Je nezávislý, široké veřejnosti známý, přitom pokorný, a nyní se politicky angažuje ve prospěch rozumných lidí. 

V ekonomické oblasti chce Petr Hannig jako kandidát na prezidenta i kandidáti Rozumných do Poslanecké sněmovny podporovat zachování koruny proti euru a v sociální oblasti dávky pouze pro ty, kteří mají zájem pracovat.

Přesně to shrnul Adam B. Bartoš: "Petr Hannig je kandidátem vlasteneckým, ale může být i kandidátem široké občanské společnosti, protože je to muž nekonfliktní, moudrý, ba s tendencí lidi spojovat, na druhou stranu člověk – což je v dnešní době tolik potřebné – který bude tvrdě a nekompromisně hájit národní zájmy. Prezidentská funkce by mu rozhodně slušela a vykonával by ji lépe, než kterýkoli ze zatím známých vyzyvatelů současné hlavy státu.  

Buďme hrdí

Hannig bude kandidovat se sloganem "Buďme hrdí". Ten ve zkratce vystihuje Hannigův prezidentský volební program, který má čtyři jasné body.

I. Řešit věci nejen zdravým rozumem, ale i srdcem. S pokorou a ve prospěch občanů této země.

II. Vlastenectví nesmí být nadále odsuzováno.

III. Občanům České republiky nesmí už nikdo zvenčí diktovat. Mezinárodní závazky nesmějí být v rozporu se zájmy našeho lidu.

IV. Z našeho národa vzešly celosvětově významné osobnosti kultury, vědy i sportu. Buďme na ně hrdi.

 Stínová vláda Petra Hanniga

Petr Hannig je dosud jediným kandidátem, který má již sestavený tým svých poradců pro důležité problémy země. Podobně jako měl kdysi sestavenu stínovou vládu Václav Klaus. Z toho je jasné, že Hannig nejde do boje o post prezidenta bez rozmyslu, že se zabývá již dlouhodobě problémy naší vlasti a ví velmi dobře, co by chtěl dokázat. Jména jeho poradců to potvrzují:

Zahraniční politiku bude mít na starosti exposlanec Jiří Janeček, politiku vůči Evropské unii předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš.

Ve zdravotnictví mu budou radit MUDr. Jan Síla a MUDr. Jiří Somberg, v ekonomických a sociálních otázkách už zmíněný Ing. Aleš Hodina, který se z titulu ředitele Mezinárodního institutu pro rodinu a dítě zajímá i o rodinnou politiku.

S otázkami práva a spravedlnosti bude Hannigovi radit JUDr. Jitka Lenková, s vnitřní bezpečností a obranou Pavel Opl.

Hannigovým expertem na zemědělství jen Ing. Ivan Hrbek ze Změny pro lidi, který prosazuje potravinou soběstačnost České republiky, o udržitelný rozvoj a životní prostředí se bude starat předseda DSZ Jiří Anderle.

Návrat k tradičnímu školství podporuje a v otázkách školství bude Hannigovi pomáhat Luděk Petráň. Jako hudebník, hudební producent a skladatel se Petr Hannig bude vyjadřovat i k otázkám kultury.

Dne 12. srpna proběhne v hotelu Alpin-Avion konference podporovatelů Petra Hanniga, která bude mít dopolední uzavřenou pracovní část, v odpoledních hodinách pak bude otevřena pro veřejnost a média.

Nezbývá než popřát Peru Hannigovi a jeho přátelům, aby jim pomohl Bůh k úspěchu a aby oni vyvedli naši zemi z nebezpečného protektorátu EU. Aby ji zachránili před komisaři EU provádějícími naprosto sebevražednou politiku, která jde proti všem zásadám zdravého rozumu. Aby zachránili naší zem před muslimizací a vrátili ji k jejím křesťanským kořenům.

Zveřejněno v POLITIKA

Nejnovější od IVANA HASLINGEROVÁ

Související položky (podle značky)

Tištěná revue

Další ukázky ZDE

Pomozte dětem

Život detem

PROTIPROUD

 

VIDEO ZPRÁVY

 Jan Skopeček nesouhlasí s Jiřím Dolejšem v postoji k projednávaného rozpočtu 

 

Kardinál Dominik Duka zve každého 28. dne v měsíci od 16:15 hodin občany do Svatováclavské kaple  k Modtibám za národ

 

Pozvánka na Kající a prosebné procesí za český národ 28.10. 2018 

Sraz na Staroměstském náměstí v Praze od 14. hodin 

 

Jak dopadla  Florencie Lorenza Magnifica díky Merkelové

Eulament při večerním zasedání:

Server Manipulátoři usilovně vyvrací tvrzení, že europoslanci v sále spí. Má pravdu. Spí v hezky doma v postýlkách.  

Václav Klaus: Homopolitikus Jakl je nejlepší ze všech 230 kandidátů do Senátu

Snímky přechodů hranic mezi státy

Český turista na Krétě nafilmoval "topící se migrantky"

Kameranovi dávala pokyny režisérka, aby to vyvolalo potřičný soucit. 

 

Až budete chtít něco vzdát, podívejte se na toto video

HURÁÁÁ! Nigel Farage zpět v politice v boji za svůj sen - skutečný Brexit

Chvilka_poezie.pps

Vynikající Ladislav Jakl z IVK proti havlistovi Igoru Lukešovi z Bostonu

 

HLOUPÁ  HUSA NA PROVÁZKU Olivie Žižková 

Kdo týrá zvířata nesmí odejít od soudu s podmínkou

Velikonoce jsou cesta do Božího království

Voliči prohlédli Drahošovu prázdnotu - prohrála nepolitická politika

Návrat otce kardinála Josefa Berana domů

Václav Klaus: "Vystupme z Unie, dokud je čas!

Niegel Farage: Češi jděte si pro exit!

 

Prezident Zeman k negativním vlivu islámismu na Evropu

Cyril Höschl: Atmosféra ve společnosti je sociálně demokraticko levicově rozbředlá

 Evropská civilizace stojí a padá s křížem

 

Marine Le Pen hovoří v EP o imigraci

EU porušuje svou vlastní Lisabonskou smlouvu 

 

Ringo Čech: Evropa byla zničena

Co je islám dodpravdy - výklad 

Zoufalost francouzské policie  aneb k čemu vede multikulturalismus Macrona

 

Požehnané Vánoce - výklad smyslu Vánoc

cz.Dear Child Jesus, I am your little sheep 

Kardinál Tomášek, morální autorita za komunistické diktatury 

Video Kardinál Tomášek - významná osobnost našich dějin

Toto video řekne vše o tom, proč zrušit bestiální kožešinové firmy. Je to opravdu děs!

Závidíme Maďarům  Viktora Orbána 

Bjorn Lomborg: Zchlaďte hlavy

Členové redakční rady Fragmentů v diskusi na youtube o ČT

 

 

 

 

 

 

 

STRAŠIDLA ZE ZÁLESÍ

 

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

NEJVÍCE ČTENÉ ČLÁNKY

Kliknutím na obrázek získáte článek


Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %