ProtiČeskou televizi je třeba zrušit! Bez náhrady! Doporučený

Petici proti povinným kvótám uprchlíků podepsalo 200 tisíc lidí. Pro Českou televizi to ovšem byla víceméně okrajová záležitost. Výzvu učitelů s bolševismem vymytými mozky, kteří se vydávají za vědce, podepsalo několik stovek lidí. Pro Českou televizi je to ovšem záminka, aby z ní udělala málem hlavní téma zpráv a do Událostí komentářů opakovaně zvala pouze její signatáře a obhájce. Za naše televizní a rozhlasové poplatky odcestovali do Jihoafrické republiky jak televizní, tak rozhlasový reportér, aby nám odtamtud oba sdělili to samé, totiž že Krejčíř dostane flastr. A další Facebookové postřehy (nejen) o ProtiČeské televizi:

Poměrně často to nevydržím a na facebooku komentuji mediální – a speciálně českotelevizní – záležitosti. Tady je jejich malý souhrn z poslední doby.

Takhle pracuje - za naše peníze - Česká televize:

Pondělní Události komentáře - bezvýznamnému (pravděpodobnému) vrahovi věnovala 21 minut, velké tiskové konferenci prezidenta republiky minuty 3. Následovala typická na českotelevizní způsob „vyvážená“ debata o uprchlících, ve které si redaktor a jeho dva hosté notovali, co jsme to (rozuměj, my, kteří to platíme) za xenofoby. Českou televizi zrušit! Bez náhrady!

 Petici proti povinným kvótám uprchlíků podepsalo 200 tisíc lidí. Pro Českou televizi to ovšem byla víceméně okrajová záležitost. Výzvu učitelů s bolševismem vymytými mozky, kteří se vydávají za vědce, podepsalo několik stovek lidí. Pro Českou televizi je to ovšem záminka, aby z ní udělala málem hlavní téma zpráv a do Událostí komentářů opakovaně zvala - s výjimkou prezidentského mluvčího Ovčáčka - pouze její signatáře a obhájce. 

Ta disproporce je tak šílená, že jedinou správnou reakcí musí být úsilí o zrušení České televize v této podobě. Neexistuje žádný důvod, proč by si občané měli vydržovat instituci, jež jim za jejich vlastní peníze škodí.

A to má generální ředitel ČT Petr Dvořák tu drzost, že navrhuje, aby se povinný televizní poplatek platil i za mobily a tablety. Je to výborný nápad! Kdo by si taky rád nepřiplatil, když za pouhých 135,- Kč měsíčně může vidět Nemocnici na kraji města, Dobrou Vodu, pohádky v primetimu nejen na Vánoce, Šípa i deset let starého, Menšíka a Dvořáka s Bohdalkou (dokonce i černobíle) sobotu co sobotu či strhující Malý pitaval, nemluvě o Vinnetouovi. Pokud Dvořák přidá i Muže na radnici, Ženu za pultem, Plechovou kavalerii a Barrandovu vyfoukne i Majora Zemana, rád si připlatím ještě mnohem víc. To se vyplatí!

Redaktor ČT Marek Vollner si na Facebooku pochvaloval, že izraelský premiér nemluví na návštěvě v Moskvě „Rusky“, ale izraelsky. Zajímavé! Netanjahu nemluví rusky, nýbrž izraelsky. Není nad to, když v České televizi pracují skuteční yntelygenťy. Já trouba si doteď myslel, že v Izraeli se mluví hebrejsky. A ta velká písmena (Rusky) taky nic moc.

Česká televize se prostřednictvím svých Událostí, komentářů a Hyde Parku (za účasti poslance ANO Martina Komárka) hezky sebedefinovala: ČT = 100 hoven. Škoda, že nežijeme za časů oněch. Kdyby ti ubožáci zneuctili symbol státnosti kdysi, byli by o hlavu kratší.

Vajdův film Walesa – člověk naděje na ČT Art. Chápete někdo dramaturgii České televize? Veřejnoprávní televize, která by se měla zásadně odlišovat od televizí komerčních, šoupne tenhle zásadní film od zásadního režiséra o zásadní postavě politiky 20. století na utajený kanál ČT Art. A na svém hlavním programu ČT1 nám za povinný televizní poplatek servíruje Vinnetoua a Angeliku. Českou televizi zrušit!

Speciál Novy o uprchlících je k zblití stejně jako uprchlické zpravodajství České televize. Srdcebolná hudba. Čistokrevná agitka. Běs! Běs! Běs!

Proč mě nepřekvapuje, že Klaus mluví ve slovenské televizi TA3 a ne v České televizi?

Jen jsem přejel hranice do Česka, Radiožurnál mi nabídl další „vyváženou“ debatu o uprchlících. Tentokrát si notovali Václav Bělohradský a Jan Sokol. A Veronika Sedláčková s nimi. Je třeba zrušit nejen Českou televizi, ale i Český rozhlas.

Prosím, nedivte se, že ti pomatenci z Hate Free - financovaní prostřednictvím vlády a České televize z peněz nás daňových poplatníků - zpoza sluníčkových masek kolem sebe šíři tolik intolerance a nenávisti. Ta jejich povedená iniciativa se totiž jmenuje „Hate Free Zone“, což se však dá přeložit také jako „Nenáviďte prostor svobody!“. Proto asi také dělají všechno pro to, aby nás připravili i o zbytky svobody, které tu ještě máme.

Dle jejich množství to vypadá, že blbce zřejmě shazují přímo z nebe. Zajímavé je, že spousta z nich padá do nejrůznějších redakcí.

Pokud moderátor Událostí komentářů říká, že „v Bruselu máme svého člověka“, a myslí tím Bohumila Vostala, pak lže, až se mu od úst kouří. Možná tam má „svého člověka“ ProtiČeská televize, dozajista tam má „svého člověka“ zločinná Evropská unie, ale zcela jistě tam nemáme „svého člověka“ my, občané České republiky, respektive my, nedobrovolní poplatníci ProtiČeské televize.

„První společné řešení uprchlické krize je na světě,“ oznámila ProtiČeská televize krátce poté, co nám byly Evropskou unií vnuceny povinné uprchlické kvóty. Co na tom, že to žádné řešení není, a už vůbec ne společné. ProtiČeská televize dělá za naše peníze propagandu proti vlastním občanům. Bude třeba s tím něco udělat. Všeho do času!

© Kulturní komise ČR

Zveřejněno v MEDIOKRACIE

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 159 hostů a žádný člen

Tištěná revue

Další ukázky ZDE

Pomozte dětem

Život detem

PROTIPROUD

 

VIDEO ZPRÁVY

 Jan Skopeček nesouhlasí s Jiřím Dolejšem v postoji k projednávaného rozpočtu 

 

Kardinál Dominik Duka zve každého 28. dne v měsíci od 16:15 hodin občany do Svatováclavské kaple  k Modtibám za národ

 

Pozvánka na Kající a prosebné procesí za český národ 28.10. 2018 

Sraz na Staroměstském náměstí v Praze od 14. hodin 

 

Jak dopadla  Florencie Lorenza Magnifica díky Merkelové

Eulament při večerním zasedání:

Server Manipulátoři usilovně vyvrací tvrzení, že europoslanci v sále spí. Má pravdu. Spí v hezky doma v postýlkách.  

Václav Klaus: Homopolitikus Jakl je nejlepší ze všech 230 kandidátů do Senátu

Snímky přechodů hranic mezi státy

Český turista na Krétě nafilmoval "topící se migrantky"

Kameranovi dávala pokyny režisérka, aby to vyvolalo potřičný soucit. 

 

Až budete chtít něco vzdát, podívejte se na toto video

HURÁÁÁ! Nigel Farage zpět v politice v boji za svůj sen - skutečný Brexit

Chvilka_poezie.pps

Vynikající Ladislav Jakl z IVK proti havlistovi Igoru Lukešovi z Bostonu

 

HLOUPÁ  HUSA NA PROVÁZKU Olivie Žižková 

Kdo týrá zvířata nesmí odejít od soudu s podmínkou

Velikonoce jsou cesta do Božího království

Voliči prohlédli Drahošovu prázdnotu - prohrála nepolitická politika

Návrat otce kardinála Josefa Berana domů

Václav Klaus: "Vystupme z Unie, dokud je čas!

Niegel Farage: Češi jděte si pro exit!

 

Prezident Zeman k negativním vlivu islámismu na Evropu

Cyril Höschl: Atmosféra ve společnosti je sociálně demokraticko levicově rozbředlá

 Evropská civilizace stojí a padá s křížem

 

Marine Le Pen hovoří v EP o imigraci

EU porušuje svou vlastní Lisabonskou smlouvu 

 

Ringo Čech: Evropa byla zničena

Co je islám dodpravdy - výklad 

Zoufalost francouzské policie  aneb k čemu vede multikulturalismus Macrona

 

Požehnané Vánoce - výklad smyslu Vánoc

cz.Dear Child Jesus, I am your little sheep 

Kardinál Tomášek, morální autorita za komunistické diktatury 

Video Kardinál Tomášek - významná osobnost našich dějin

Toto video řekne vše o tom, proč zrušit bestiální kožešinové firmy. Je to opravdu děs!

Závidíme Maďarům  Viktora Orbána 

Bjorn Lomborg: Zchlaďte hlavy

Členové redakční rady Fragmentů v diskusi na youtube o ČT

 

 

 

 

 

 

 

STRAŠIDLA ZE ZÁLESÍ

 

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

NEJVÍCE ČTENÉ ČLÁNKY

Kliknutím na obrázek získáte článek


Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %