Vydavatel Kulturní komise ČR, president Jiří Pancíř, šéfred. Ivana Haslingerová

Přepínače prohlížečů:   obrazovka  mobil 

Fragmenty jsou na  Twitteru  Facebooku

Nigel Farage: Jsem zpět do boje za opravdový Brexit Doporučený

  • sobota, srp 18 2018
  • Napsal(a)  Niegel Farage

Jsem zpět, abych bojoval za opravdový Brexit. Chci naší zem zpátky. Je nad jakoukoliv pochybnost, že politická třída ve Westminsteru a mnoho jejích spřízněných médií nepřijímá výsledky referenda o vystoupení Británie z EU. Odmítá přijmout přání 17,5 milionů Britů neboli většiny těch, kteří se zúčastnili historického plebiscitu v roce 2016 s volbou opustit EU. Pokud já vím, je to nejhorší případ stockholmského syndromu, který byl kdy zaznamenán. Je mi rovněž jasné, že bez našeho zásahu tito antidemokraté uspějí ve zničení výsledku referenda. Ať již říkají obecně a veřejně cokoliv, toto je hlavní námitka. Nemyslí ve prospěch obyvatel Británie. Jsou to krvelační lidé. Neumím ani vyslovit, jak těmito kariéristy pohrdám. Pokud se s nimi setkáte na večírcích u skleničky, poznáte, jak jsou ohavní, vážně. Už několik měsíců mne  spousta lidí zastavovala na ulici a ptala se, kdy se vrátím zpět do politiky. Nyní dávám odpověď: Jsem zpátky. Tleskám Brexitu a vracím se ve prospěch kampaně za svobodu Británie.

Pozn. redakce: Vládou označovaný rasista a klaun, politik, který vstoupil do politiky, aby pomáhal prosazovat myšlenky největší Britské poválečné političky Margarety Thatcherové a poté bojovat za osvobození Británie z nebezpečné neomarxistické multikulturní politiky EU, Nigel Farage, tleská Brexitu a vrací se do politiky ve prospěch kampaně za svobodu Británie. Je to skvělá zpráva nejen pro Británii, ale pro všechny evropské národy, protože pokud se jeho sen - Brexit - splní a nic se jeho zemi nestane, budou určitě i další země následovat Británii po vzoru sněhové koule. 

Přeložil Jiří Pancíř 

 

Číst 9092 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 1004 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %