Bombový útok muslimského teroristy v katolickém chrámu v indonéském hlavním městě Makassaru Doporučený

Zlegalizovaní němečtí přistěhovalci se  jen vesele smějí. Kdo by se nesmál s  85 000 Kč (3 300 eury) na měsíc... Zlegalizovaní němečtí přistěhovalci se jen vesele smějí. Kdo by se nesmál s 85 000 Kč (3 300 eury) na měsíc...
Přestože každý civilizovaný člověk přeje všem veselé a krásné Velikonoce plné lásky, štěstí a pohody, muslimští fanatici se neštítí právě v tyto svátky jara a vítání sluníčka provádět bombové útoky a to dokonce na katolické chrámy. Agentura Reuters uvedla, že v indonéské provinci Jižní Sulawesi došlo v katedrále v jejím hlavním městě Makassaru na květnou neděli 28. března 2021 k bombovému atentátu islámským teroristou.  Bombu odpálil muslimský terorista právě ve chvíli, kdy probíhala bohoslužba na uctění památky Ježíše Krista. Šlo mu tudíž o bestiální zranění co nejvíce lidí. Indonéský televizní kanál Metro TV zveřejnil záznam z bezpečnostních kamer, na němž je údajně zachycen okamžik výbuchu. Jsou vidět plameny a kouř a také části předmětů rozlétávající se všemi směry.
 Pastor napadeného kostela uvedl, že výbuch zahřměl po skončení nedělní bohoslužby, kdy se lidé rozcházeli. Podle něj se jeden z farníků pokusil zabránit vstupu sebevražedného atentátníka do kostela. Událost by měla být varováním před naivním přijímáním muslimských mladíků do zemí EU. Nemůžeme se stále jen něčeho bát. Stačila panika s koronavirem a když se konečně budeme snad moci začít volně pohybovat, hrozí reálné nebezpečí ze strany hostů kancléřky Merkelové. A těch se tak lehce jako virů nezbavíme. Pokud budou mezi námi, již nikdy si nikdo nebude jist životem a to dokonce ani při bohoslužbách. Je neuvěřitelné co se stalo z křesťanské civilizované Evropy díky jedné fanatické německé političce. Ještěže zatím existují alespoň u nás odvážní výkonní politici jako Tomio Okamura, kteří na nebezpečí žít v tomto nebezpečném uskupení EU vedeném fakticky německými politiky. Lesy již jsou u nás prakticky díky jejich ekoteroristické politice zničeny a je jen otázkou času, kdy dojde i na občany díky vrácené migrační politice EU, která chrání přistěhovalé potenciální vrahy místo svých občanů.
 
Číst 3139 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 1410 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %