Národní centrála proti organizovanému zločinu se konečně probudila Doporučený

Kéž by konečně bylo hostů tolik, že by most praskl Kéž by konečně bylo hostů tolik, že by most praskl

Zatímco na nebezpečí terorismu díky zvaní muslimských hochů kancléřkou Merkelovou do Německa a potažmo do Evropy upozorňuje dlouhodobě jak bývalý prezident Václav Klaus,  tak i prezident Miloš Zeman, konečně se probrala k životu i organizace, která má tuto oblast v popisu práce - Národní centrála proti organizovanému zločinu a ve své výroční zprávě si dovolila uveřejnit, že nekontrolovatelný vstup lidí praktikujících islám do Česka je z hlediska terorismu nebezpečný. Přiznala, že "Nebezpečí v podobě nekontrolovatelného vstupu osob praktikujících islám na území ČR byla již v současné době zaznamenána. Existují signály, že v ČR funguje větší množství firem a agentur s majiteli z arabských zemí, které muslimům zprostředkovávají veškerá povolení k pobytu na českém území. Zmíněné agentury povolení často kamuflují doprovodem nemocných lidí a účastí v lázeňském zařízení."

 Ano, nebezpečí terorismu hrozí i naší zemi. A to i když nikoho oficiálně nepřijmeme. Nemůžeme totiž zabránit tomu, aby v rámci otevřených hranic k nám jezdili muslimové, které si pozvala do Německa  Angela Merkelová a zlegalizovala jim pobyt a tím z nich vytvořila Němce. Vzhledem k tomu, že dle sdělení poslance Bundestagu Petra Bystroně - PETR BYSTROŇ NABÍZÍ JASNÝ A JEDNODUCHÝ SCÉNÁŘ JAK Z PŘISTĚHOVALECKÉ APOKALYPSY EVROPY VEN - dostávají kolem 3000 eur (78000Kč) a díky Schengenu jezdí volně po Evropě. Dle sdělení v článku NE ŽE TU NEJSOU. PŘICHÁZEJÍ. ZJIŠŤUJÍ. pana Hanniga do Prahy jako movití němečtí občané a Skořepka praská ve švech. Velice dobře totiž zjistili, že u nás se vzhledem ke kurzu k euru budou mít skvěle a do Německa si budou jezdit jen pro výplatu. Je proto jen otázkou času, kdy i u nás začnou vraždit nevinné lidi a děti... Děkujeme paní kancléřko! 

Číst 3120 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
IVANA HASLINGEROVÁ, šéfredaktorka revue FRAGMENTY

Šéfredaktorka  revue Fragmenty:

RNDr. Ivana Haslingerová, CSc., ředitelka Odboru pro styk s veřejností KKČ, (*21.08.1946 v Praze)

Vystudovala SVVŠ v Humpolci (1960-64) a Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor fyzika pevných látek (1964-69). V letech 1970-71 absolvovala tamtéž postgraduální studium za účelem získání titulu RNDr., v roce 1977 tam obhájila disertační práci v oboru fyziky pevných látek a získala titul CSc. Výsledky její kandidátské práce byly využity mj. v Ústavu jaderné fyziky v Řeži u Prahy při studiu slitin kovů tvořících povlaky jaderného paliva v jaderných reaktorech, které jsou vystaveny extrémním teplotním a dalším podmínkám. Pracovala tam jako odborný asistent v letech 1973-74. V letech 1975-93 působila jako vědecký pracovník v Ústavu fyzikální chemie a elektrochemie J. Heyrovského ČSAV. Během své vědecké působnosti publikovala 39 původních vědeckých prací a příspěvků na vědeckých konferencích z oboru studia krystalické struktury a vlastností pevných látek a teoretické kvantové fyziky a chemie. Dvakrát jí byla udělena mimořádná Cena Akademie věd. Od roku 1994, po nedobrovolném odchodu z AV ČR po bezprecendentním zákroku tehdejšího předsedy Akademie věd ČR Rudolfa Zahradníka se věnovala publicistice a od 1997 je šéfredaktorkou revue Fragmenty. Prostřednictvím revue Fragmenty jsou zajišťovány granty a umělecké projekty, neboť je zasílána významným osobnostem ze světa kultury, podnikání a politiky. Náplní revue jsou převážně původní články a rozhovory s významnými osobnostmi. Nikdy nebyla členkou KSČ, neboť komunizmus pokládá za největší neštěstí lidstva. Jejím koníčkem je malování, politika, psaní článků a esejů, počítače, četba, turistika. Je vdaná, manžel Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc., syn Michal Haslinger. Je dcerou Libuše Pamětnické, básnířky a spisovatelky kraje Vysočina.

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 1128 hostů a žádný člen

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %