Starosta Maryborough odmítl jakékoliv ústupky islámu a šaríi Doporučený

Většina Evropanů netuší jak krutá je porážka halal. Při kruté rituální porážce stylem Halal (tzv. Zabíha) je zvíře musí být zvíře podříznuto muslimem za recitace modlitby a to záměrně bez předchozího omráčení (aby tu modlitbu slyšelo). Trpící zvíře umírá bez omráčení naprosto zbytečně v ukrutných bolestech několik minut! Většina Evropanů netuší jak krutá je porážka halal. Při kruté rituální porážce stylem Halal (tzv. Zabíha) je zvíře musí být zvíře podříznuto muslimem za recitace modlitby a to záměrně bez předchozího omráčení (aby tu modlitbu slyšelo). Trpící zvíře umírá bez omráčení naprosto zbytečně v ukrutných bolestech několik minut!

Muslimští rodiče dětí ve školách města Maryborough v australském státu Victoria požadovali odstranit ze školních jídelen vepřové. Starosta to odmítl. A tajemník magistrátu poslal všem rodičům sdělení, proč to pan starosta učinil: Odešli-li jste ze své země do židovsko-křesťanské Austrálie a nikoliv do ostatních muslimských zemí. Učinili jste tak zřejmě proto, že jste život v Austrálii shledali lepším než jinde. Položte si proto jedinou otázku: Proč je v Austrálii lépe než tam, odkud jsme přišli?  Odpovědí je, že kuchyně s vepřovým není problémem. A pokud ano a necítíte se kvůli tomu u nás dobře a nesouhlasíte se sekularismem, je na světě sedmapadesát úžasných muslimských zemí, většinou málo zalidněných a připravených žít v souladu se šaríou a vařících podle pravidel halalu, přijmout vás s otevřenou náručí. Já však nedovolím, abyste stáhnli Austrálii dolů na úroveň těchto sedmapadesáti muslimských zemí. 

Když jste se rozhodli přesídlit právě sem, musíte pochopit, že se musíte integrovat a naučit se žít v Austrálii jako původní obyvatelé. Musíte pochopit, že je na Vás změnit svůj způsob života, nikoliv na nás Australanech, kteří jsme vás tak velkoryse přivítali. Pokud chcete zůstat v Austrálii, musíte pochopit, že to jste vy, kteří se musí přizpůsobit Austrálii, jejím zvykům, tradicím a jejímu způsobu života. 

V Austrálii nejsme rasisté ani xenofobové

Austrálie přijala spoustu přistěhovalců zatímco opak neplatí, protože muslimské státy nemuslimské přistěhovalce nepřijímají. Všichni nemuslimští přistěhovalci se ale přizpůsobili australské kultuře s jejími židovsko-křesťanskými kořeny, vánočními stromy, kostely a náboženskými svátky. Pochopili, že náboženství musí zůstat v soukromé sféře a není státní politikou a ideologií.  Pochopili, že stejně jako ostatní národy nejsou Australané ochotni vzdát se své identity či křesťanské kultury. Pochopili, že Australané  naprosto právem odmítají jakékoliv ústupky islámu a šaríi.

A protože celá naše země je vůči přistěhovalcům, kteří toto respektují vstřícná, není ve skutečnosti tím, kdo vás v Austrálii vítá starosta Maryborough, nýbrž všichni občané Austrálie. Berte Austrálii buď takovou jaká je nebo ji opusťte. 

Přišli-li jste do Austrálie s představou, že nás svou masivní propagandou převychováte nebo dokonce vystrnadíte a nakonec se naší země zmocníte, měli byste se sbalit a vrátit se do země, z níž jste přišli. V Austrálii není pro vaši ideologii místo" 

Nezbývá než doufat, že naši starostové budou tak odvážní jako starosta Maryborough a ochrání naši zem stejně jako on před požadavky krutých jinověrců.

Číst 3501 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
IVANA HASLINGEROVÁ, šéfredaktorka revue FRAGMENTY

Šéfredaktorka  revue Fragmenty:

RNDr. Ivana Haslingerová, CSc., ředitelka Odboru pro styk s veřejností KKČ, (*21.08.1946 v Praze)

Vystudovala SVVŠ v Humpolci (1960-64) a Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor fyzika pevných látek (1964-69). V letech 1970-71 absolvovala tamtéž postgraduální studium za účelem získání titulu RNDr., v roce 1977 tam obhájila disertační práci v oboru fyziky pevných látek a získala titul CSc. Výsledky její kandidátské práce byly využity mj. v Ústavu jaderné fyziky v Řeži u Prahy při studiu slitin kovů tvořících povlaky jaderného paliva v jaderných reaktorech, které jsou vystaveny extrémním teplotním a dalším podmínkám. Pracovala tam jako odborný asistent v letech 1973-74. V letech 1975-93 působila jako vědecký pracovník v Ústavu fyzikální chemie a elektrochemie J. Heyrovského ČSAV. Během své vědecké působnosti publikovala 39 původních vědeckých prací a příspěvků na vědeckých konferencích z oboru studia krystalické struktury a vlastností pevných látek a teoretické kvantové fyziky a chemie. Dvakrát jí byla udělena mimořádná Cena Akademie věd. Od roku 1994, po nedobrovolném odchodu z AV ČR po bezprecendentním zákroku tehdejšího předsedy Akademie věd ČR Rudolfa Zahradníka se věnovala publicistice a od 1997 je šéfredaktorkou revue Fragmenty. Prostřednictvím revue Fragmenty jsou zajišťovány granty a umělecké projekty, neboť je zasílána významným osobnostem ze světa kultury, podnikání a politiky. Náplní revue jsou převážně původní články a rozhovory s významnými osobnostmi. Nikdy nebyla členkou KSČ, neboť komunizmus pokládá za největší neštěstí lidstva. Jejím koníčkem je malování, politika, psaní článků a esejů, počítače, četba, turistika. Je vdaná, manžel Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc., syn Michal Haslinger. Je dcerou Libuše Pamětnické, básnířky a spisovatelky kraje Vysočina.

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 1019 hostů a žádný člen

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %